Specjalności

Obecnie w szkole są realizowane 3 specjalizacje dyplomujące: ubiór, aranżacja wnętrz i tkanina artystyczna. Po za przemiotami ogólnokształcącymi w szkole realizawane sa następujące przedmioty artystyczne: rzeźba, rysunek, malarstwo, fotografia, multimedia, film, podstawy projektowania oraz historia sztuki. Z uwagi na specyfikę szkoły szczególny nacisk kładziemy na kwalifikacje nauczycieli odpowiedzialnych za zajęcia artystyczne. Wszystkie przedmioty artystyczne prowadzone są przez absolwentów Akademi Sztuk Pięknych ,a  przedmioty związanie z aranzacją przez architektów. Zatrudnione osoby tj. wykładowcy, plastycy, architekci są czynni zawodowo, co gwarantuje "świeżość" i aktualność przekazywanej wiedzy, popartej wieloletnią praktyką.