• Zapisy do Ogniska Artystycznego

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisów na zajęcia w ramach Ogniska Artystycznego. Zajęcia są skierowane dla dzieci z klas 5-8 szkoły podstawowej.

• Komunikat

Uprzejmie informujemy, że sekretariat Liceum Sztuk Plastycznych we Włocławku będzie nieczynny od 19 lipca do 17 sierpnia br. Dyrektor szkoły przyjmuje interesantów w każdy wtorek od godziny 9.00 do 14.00 w budynku przy ulicy T.Kościuszki 3.

• Gala finałowa konkursu

We wtorek 29 czerwca w Auli Nova Akademii Muzycznej w Poznaniu obyło się podsumowanie I Ogólnopolskiego Konkursu Ignacy Jan Paderewski - pianista wirtuoz, kompozytor, polityk, dyplomata, mąż stanu, mecenas sztuki.

• Plener w Kłóbce

W ostatnim tygodniu szkoły. Uczniowie uczetsniczyli w plenerze w Skansenie Kłóbce.

• Zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się 25 czerwca o godzinie 9:00 w auli na Kościuszki 3.