• W 41. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego

W 41. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego zapal wirtualną świecę klikając na nią.

Kliknij na świecę

Uczcijmy pamięć ofiar stanu wojennego – poległych w starciach z milicją, śmiertelnie pobitych na komisariatach, internowanych, a także, zwykle zapominanych, zmarłych z powodu braku opieki medycznej.

Cześć Ich pamięci!

• Nagroda Julii

Julia z klasy IIIA zdobyła trzecią nagrodę w konkursie plastycznym Rok Romantyzmu Polskiego na Kujawach i Pomorzu. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w siedzibie Książnicy Kopernikańskiej w Toruniu.

• Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2022/2023 otrzymały m. in. uczennice z naszej szkoły: Luiza Weronika Kubera i Dominika Pokora.

foto. Radosław Wiankowski

• LSP we Włocławku u Ministra Kultury

🎄 Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego:

- Po pandemicznej przerwie znów do Ministerstwa zawitali uczniowie szkół artystycznych by udekorować naszą choinkę. W tym roku byli to goście z Liceum Sztuk Plastycznych we Włocławku, którzy w obchodzonym właśnie Roku Romantyzmu Polskiego udali się w podróż "Wileńskimi śladami Ballad i Romansów Adama Mickiewicza".

Fotoalbum!

• Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny

XIV Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Wiara w obiektywie”

W auli szkolnej Zespółu Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród XIV Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Wiara w obiektywie”.

Kategoria: Szkoły ponadpodstawowe - I miejsce – Amelia Rębiałkowska, Liceum Sztuk Plastycznych we Włocławku. Przedstawia zatrzymany w kadrze obraz malowany na ulicy Madonny z Jezusem.