Sekretariat Liceum Sztuk Plastycznych od 19 lipca do 18 sierpnia br. nieczynny.

W sprawach pilnych prosimy o kierowanie korespondencji na naszą pocztę: possp@possp.pl.

Jednocześnie przypominamy, że dyrektor szkoły przyjmuje interesantów w każdy wtorek od godziny 9.00 do 15.00 w budynku przy ulicy T. Kościuszki 3.

• Wycieczka do Krakowa

Uczniowie Liceum Sztuk Plastycznych w czasie trzydniowej wycieczki zwiedzili:

1) Zamek Królewski na Wawelu. Państwowe Zbiory Sztuki
    2) Muzeum Narodowe w Krakowie
    3) Kraków historyczny zespół miasta
    4) Muzeum Narodowe w Krakowie. Sukiennice
    5) Muzeum Narodowe w Krakowie. Dom Jana Matejki
    6) Muzeum Narodowe w Krakowie. Dom Józefa Mehoffera

MENPoznaj PolskęPolski Ład

Projekt został dofinansowany w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pn. Poznaj Polskę.

Fotogaleria z wycieczki do Krakowa!

• Julia laureatką ogólnopolskiego konkursu malarskiego

I Ogólnopolski Konkurs Malarski Dzieci i Młodzieży „Człowiek, Świat, Przyroda” Koszalin 2023. Przez organizowanie tego typu konkursów istnieje możliwość zaprezentowania prac wykonanych przez dzieci i młodzież w różnych technikach malarskich, oraz konfrontację z innymi uczestnikami. Nasza uczennica Julia z klasy 3A została laureatką tego konkursu. Gratulujemy Julii!

• Relacja z drugiego dnia wycieczki zabytkoznawczej

Część naszych uczniów pojechała na wycieczkę do Krakowa. Relacja z drugiego dnia wycieczki zabytkoznawczej - Wawel, Dom Matejki i Sukiennice.

• Dodatkowa rekrutacja do klasy pierwszej

Rekrutację dodatkową prowadzimy do klasy pierwszej na rok szkolny 2023/24. Dokumenty należy złożyć do dnia 16 czerwca 2023 r. Egzamin praktyczny odbędzie się 20 czerwca od godziny 14.00.

Komisja Rekrutacyjna LSP