• 161. rocznica bitwy pod Cieplinami

Historyczna bitwa pod Cieplinami odbyła się 10 lutego 1863 roku, pomiędzy powstańcami styczniowymi a Rosjanami. Fotogaleria!

• Zapraszamy na bezpłatne warsztaty

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych (klasy 5-8) na bezpłatne warsztaty plastyczne od 12 do 16 lutego bieżącego roku w godzinach 9.00 - 13.00.

• Kartka świąteczna

"Niech wigilijny wieczór oraz Święta Bożego Narodzenia upłyną w szczęściu i radości, a maleńki Jezus błogosławi w każdy dzień Nowego Roku"

Dyrektor Piotr Umiński

• Wigilia w Plastyku

Przed świętami, zgodnie z naszą tradycją szkolną odbyła się wigilia szkolna z łamaniem opłatkiem i składaniem życzeń Bożonarodzeniowych. Fotoalbum.

• Marsz Pamięci Pułkownika Stanisława Bechiego

W poniedziałek, 18 bm., o godz. 8.45 sprzed budynku Liceum Sztuk Plastycznych przy ul. Kościuszki wyruszyli w marszu pamięci uczniowie, nauczyciele i wszyscy ci włocławianie, którzy chcieli uczcić pamięć pułkownika Stanisława Bechiego. Fotogaleria