• Rozpoczecie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Życzę wszystkim, aby okres wakacji przyniósł oczekiwane wytchnienie, był czasem beztroskiego wypoczynku oraz wielu pięknych wrażeń.

Dyrektor LSP we Włocławku

• Plener rysunkowo-malarski na Litwie

Plener rysunkowo-malarski na Litwie. Foto album z pleneru!
    (...) Malując na ulicach Wilna, czuliśmy tą wielką historyczną spuściznę. Ta stolica była ukochaną Józefa Piłsudskiego. Ostatni raz był tam trzy miesiące przed swoją śmiercią, ale serce złożone w grobie matki połączyło go z Wilnem na zawsze. W programie naszego pobytu nie mogło zabraknąć wileńskich cmentarzy na Rossie oraz Antokolu. Udział w plenerze stał się dla nas spotkaniem z historią i miejscami naznaczonymi osobą Marszałka - człowieka, któremu zawdzięczamy niepodległość Polski. Na zakończenie uczestniczyliśmy w otwarciu wystawy poplenerowej, którą będzie można zobaczyć również w naszej szkole.

• Żegnamy absolwentów

Klasa szósta POSSP kończy szkołę!

• 30-lecie szkoły

Pamiątkowe zdjęcie większości naszych uczniów i nauczycieli pod włocławską katedrą.

Nasza szkoła ma już 30 lat!

Zobacz fotoalbum!