• Protokół obrad jury

Sekretariat Liceum Sztuk Plastycznych od 15 lipca do 19 sierpnia br. nieczynny.

W sprawach pilnych prosimy o kierowanie korespondencji na naszą pocztę: possp@possp.pl.

Jednocześnie przypominamy, że dyrektor szkoły przyjmuje interesantów w każdy wtorek od godziny 9.00 do 15.00 w budynku przy ulicy T. Kościuszki 3.

• Ostatnie pożegnanie

Ostatnie pożegnanie Śp. Rajmunda Malickiego.

Z wielkim żalem informujemy, że dnia 20.06 2024 r. w wieku 68 lat zmarł wieloletni nauczyciel fizyki i matematyki naszej szkoły.

Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie składają najszczersze kondolencje Rodzinie.

• Otwarcie wystawy - Śladami Melchiora Wańkowicza

• Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej

14 czerwca odbył się Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej w Radziejowie. Naszą szkołę godnie reprezentowała Natalia Marciniak z klasy IA, która wykonała dwie piosenki: w języku francuskim "Evidemment" oraz w języku polskim "Belle". Występ Natalii został bardzo dobrze przyjęty przez jurorów i publiczność, doceniono jej debiut wśród doświadczonych wokalistów. Nasza uczennica była najmłodszą uczestniczką konkursu.